Kontakt

 

Kancelaria Radcy Prawnego
Błażej Sarzalski

Siedziba

ul. Sienkiewicza 14,

41-300 Dąbrowa Górnicza

Tel: (32) 764-15-80

 

Telefon bezpośredni: 512-020-518*

*Drogi Kliencie, preferuję kontakt poprzez e-mail. Jeżeli nie odbieram telefonu to oznacza, że jestem w sądzie, u notariusza albo robię coś istotnego co uniemożliwia mi odebranie telefonu, proszę pozostaw wiadomość sms, e-mail albo skontaktuj się z moimi asystentkami pod numerami stacjonarnymi. Jeżeli jedyne czego potrzebujesz to umówienie się na spotkanie to proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem stacjonarnym.

Mail: kancelaria@opieka-prawna.eu

*****

Możesz też skontaktować się ze mną za pomocą poniższego formularza:

  Imię (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski moich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności.

  Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

  Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem blazej.sarzalski@opieka-prawna.eu.

  Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.