Błażej Sarzalski

radca prawny

Radca prawny, wpisany na listę w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach, ekspert portalu Wyborcza.biz. Doradza w zakresie prawa spółek, a w szczególności tworzenia i przekształceń spółek handlowych oraz ich funkcjonowania.
[Więcej >>>]

Kontakt

 

Kancelaria Radcy Prawnego
Błażej Sarzalski

Siedziba

ul. Sienkiewicza 14,

41-300 Dąbrowa Górnicza

Tel: (32) 764-15-80

 

Telefon bezpośredni: 512-020-518*

*Drogi Kliencie, preferuję kontakt poprzez e-mail. Jeżeli nie odbieram telefonu to oznacza, że jestem w sądzie, u notariusza albo robię coś istotnego co uniemożliwia mi odebranie telefonu, proszę pozostaw wiadomość sms, e-mail albo skontaktuj się z moimi asystentkami pod numerami stacjonarnymi. Jeżeli jedyne czego potrzebujesz to umówienie się na spotkanie to proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem stacjonarnym.

Mail: kancelaria@opieka-prawna.eu

*****

Możesz też skontaktować się ze mną za pomocą poniższego formularza:

Imię (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski moich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem blazej.sarzalski@opieka-prawna.eu.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.